| Elektrisch | |
| Wisselstroom | Wisselstroom 220~240 V |
| Waterkoker | 1200 W |
| Max. Consumptie | 1200 W |
| Mechanisch | |
| Materiaal ketel | Roestvrij staal |
| Capaciteit ketel | 13000 c.c. |
| Afmetingen | |
| Stoomeenheid | ψ105 × 383,5 mm |
| Controledoos | 351 × 260 × 426 mm |
| Pakket | |
| Stoomeenheid | 540 × 260 × 150 mm |
| Controledoos | 500 × 410 × 480 mm |
| Netto gewicht | |
| Stoomeenheid | 1,9 kg |
| Controledoos | 9,5 kg |
| Bruto gewicht | |
| Stoomeenheid | 2,5 kg |
| Controledoos | 10,5 kg |
Prijs
Laat uw contactgegevens achter, zodat wij u zo snel mogelijk een nieuwe offerte kunnen bezorgen
Maak kennis met de GEE Pro Counter Top steamer-unit (GCM-2108), een stijlvolle en efficiënte stoommachine met een hendelbediend ontwerp dat elke professionele opstelling verbetert. De boiler van 13 liter en de nauwkeurig afgestelde water-stoomverhouding zorgen voor krachtige, ononderbroken stoom. De schakelaar aan de bovenkant van 360-graden zorgt voor een veelzijdige stoomregeling, terwijl het speciaal vervaardigde mesvormige mondstuk u helpt microschuim met een perfecte textuur te verkrijgen.
Functie
PID nauwkeurige temperatuurregeling:
Behoudt exacte temperatuurniveaus voor consistente stoomresultaten.
Temperatuur instelbaar:
Maakt eenvoudige aanpassing van de stoomtemperatuur mogelijk voor verschillende toepassingen.
Onafhankelijk systeem:
Werkt autonoom, waardoor naadloze integratie met andere apparatuur mogelijk is.
Toepassingsscenario's:
- Drankwinkel
- Bakkerij
- Ontbijtwinkel
Certificeringen:
- NSF
Klanten:
- SS&W Co.
After-sales services:
- Reparatie
- Garantie
- Installatie
Productieproces:
- Montage
- Testen
- Verpakking
Bedrijfintroductie:
- Fabrikant van thee-espressomachines
Populaire tags: commerciële koffiestomer, Taiwan commerciële koffiestomerfabrikanten, leveranciers, fabriek
