| Elektrisch | |
| Wisselstroom | AC 110~120 V of AC 220~240 V |
| Waterkoker | 1200 W |
| Groepshoofdverwarmer | 120 W |
| Max. Consumptie | 1320 W |
| Mechanisch | |
| Materiaal ketel | Roestvrij staal |
| Capaciteit ketel | 1000 c.c. |
| Druk van de pomp | 15 staaf |
| Afmetingen | |
| Hoofdmachine | 283×160×350 mm |
| Controledoos | 352 × 260 × 125 mm |
| Pakket | |
| Hoofdmachine | 490×450×210mm |
| Controledoos | 460 × 410 × 290 mm |
| Netto gewicht | |
| Hoofdmachine | 9 kg |
| Controledoos | 6 kg |
| Bruto gewicht | |
| Hoofdmachine | 10 kg |
| Controledoos | 6,5 kg |
Prijs
Laat uw contactgegevens achter, zodat wij u zo snel mogelijk een nieuwe offerte kunnen bezorgen
GEE's Pro Counter Top-Main-machine (GCM-2109S) is ontworpen voor zowel prestaties als gebruiksgemak.Het innovatieve modulaire ontwerp maakt de onafhankelijke werking van de componenten mogelijk, waarbij ervoor wordt gezorgd dat het falen van één onderdeel geen gevolgen heeft voor de andere. Dit ontwerp biedt cafés de flexibiliteit om hun koffiezetcapaciteit op basis van de vraag uit te breiden of te verkleinen.Bovendien zorgt het vermogen van de machine om drukveranderingen in de hendel van de koffiemachine te simuleren voor een consistente en hoogwaardige koffie-ervaring, waardoor het een uitstekende investering is voor elke coffeeshop.
Geschikt voor:
- Drankwinkels
- Hotel-restaurants
- Showrooms
Functies
Limit Extract-technologie:
Voorkomt overmatige extractie voor beter smakende koffie.
Consistentie verhogen:
Zorgt voor een uniforme kwaliteit in elk kopje.
Verpakking en transport
EVA-schuim:
Zorgt ervoor dat de machine goed beschermd is.
Karton:
Biedt een veilige verpakking voor transport.
Luchtvracht:
Snelle levering voor dringende behoeften.
Productieproces
Verpakking:Veilig en beschermend om een veilige aankomst te garanderen.
Populaire tags: koffiezetapparaat espresso en druppelen, Taiwan koffiemachine espresso en druppelen fabrikanten, leveranciers, fabriek
